Narozeninové turnaje o unikátní stroje!

turnaje_6_výročí

War Thunder slaví už 6 let a spolu s těmito narozeninami se budou také konat narozeninové turnaje a velmi hodnotné ceny. Těmi jsou nejen klasické GE, tituly či decály, ale také unikátní stroje. Těmi po roce jsou opět He-162A-1 a E-100.

Jak jistě víte, oba stroje jsou opravdu unikátní. Ve hře je jen hrstka strojů, které se jim svou unikátností můžou rovnat, pokud vůbec nějaké. Oba stroje bohužel nemají prémiový status.

E-100

Hráčů War Thunderu, kteří vlastní tento stroj, by mohlo být okolo 400 a to není opravdu moc. Tank, který se vyznačuje mohutným pancířem a výkonným německým dělem ráže 128mm, by chtěl asi nejeden hráč. Se svým BR 7.7 je na stejné úrovni jako Maus. Ten má stejnou věž, avšak rozdíl obou tanků tkví v jejich trupech. Ten je na E-100 silnější. Na BR 7.7 to v součtu znamená to, že pokud je hráč na downtieru či své úrovni, měl by rozdávat němectví. Jeho nejspíše nejobávanější protivník bude paradoxně naprostý papírák s ultimátním dělem, Object 120. Pokud však bude matchmaking nepříznivý, E-100 proti Heat-FS a APDS-FS munici trpět a to hlavně díky své neohrabanosti. Celkově se však jedná o zábavný tank.

He-162A-1

Spatzů verze A-1 je ve hře ještě méně, než E-100vek, na druhou stranu však upřímně není o co usilovat. Pokud jste si nepotykali s verzí A-2, která je v klasickém stromě, neosilní vás ani verze 1. Jediným rozdílem jsou ráže kanónu, kdy verze A-1 má 30mm MK-108čky se zásobou 120 střel. Mi osobně toto letadlo vůbec nesedlo a dle mého názoru je pro opravdové tryhardy či fanoušky tohoto letadla. Nicméně se jedná o unikátní sběratelský kousek. 

Oba stroje budou nově poskytovány jako kupóny, které bude možné vyměnit prodat na marketu. Tím získávají tyto odměny na ceně a taky to znamená to, že pokud se vám stroje vyhrát nepodaří, možná se objeví právě na marketu, avšak cena asi nebude zrovna nízká.

Letecké "SOLO" turnaje

Hlavní odměnou těchto turnajů je He-162A-1

Tankové "SOLO" turnaje

Hlavní odměnou těchto turnajů je E-100

Týmové turnaje

Hlavní odměnou těchto turnajů je E-100 či i He-162A-1

Zdroj: Warthunder.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *